phone    OTVÁRACIE HODINY 

Pozor zmena!!

Predajňa je od 1.6.2022 zrušená!  E-shop stále funguje a bude konečne po 2 rokoch nový a ako ste boli všetci zvyknutí  a ešte lepší. Potrebné informácie získate na čísle

0910 705 507

od 10:00 do 16:00.

www.supernoze.sk

 


email

EMAIL

  supernozebratislava@gmail.com


phone

ZAVOLAJTE NÁM


0910 705 507

 

DOPRAVA ZADARMO v rámci SLovenskéj Republiky.
Pri nákupe aspoň 90 €
NAJLEPŠIE NOŽE
Ponúkame najlepšie nože na Slovenskuhttps://supernoze.sk/noviky/c187

 

 

TABUĽKA OCELÍ

 

 

 

 

 

 

Black Fox Rescue Knife G10

ODPORÚČAME

Záchranarsky viacúčelový nôž.

Výrobca: BlackFox®
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: BF-115
Dostupnosť: skladom 1 ks
Cena bez DPH: 37.50
45.00 ks

Black Fox Rescue Knife G10 je veľmi kvalitný záchranársky nôž talianskej výroby s prvkami pracovného noža. Čepeľ noža je vyrobená z nerezovej ocele 440 s titánovou povrchovou úpravou, disponuje klasickým hľadkým ostrím a čiastočne aj zúbkami. Rukoväť noža je vyrobená z materiálu G10 čiernej farby a ergonomicky veľmi dobre sedí v ruke, takže tento záchranársky nôž je určite pre náročných zákazníkov ako uliaty :-)

Rukoväť je vybavená prvkami pracovného noža v podobe výrezu, ktorý plní úlohu troch kľúčov na doťahovanie matíc na skrutkách. Ide konkrétne o tri veľkosti matíc, ktoré je možné s týmto nožom dotiahnuť a to 7 mm, 8 mm, 10 mm. Rukoväť noža je perforovaná v podobe štyroch otvorov, pre lepšie vymývanie nečistôt, alebo pre zníženie frekvencie potenia dlane pri náročnej práci. Kedže ide o záchranársky nôž, tak nesmie chýbať typická výbava noža na rukoväti a to konkrétne rezač pásov a popruhov s rozbíjačom skla v podobe hrotu na samotnom konci rukoväte. Nôž je vybavený Linerlock poistkou a súčasťou balenia je čierne nylonové púzdro na opasok.

Veľmi kvalitný záchranársky nôž talianskej značky s prvkami pracovného noža a rukoväťou z materiálu G10.