Naposledy zobrazené

phone

SUPERNOŽE
Vajnorská 24, Bratislava


phone

OTVÁRACIE HODINY
Ut-Št: 10:00 - 17:00
                  Pi: 10:00 - 15:00


email

EMAIL
info@supernoze.sk


phone

ZAVOLAJTE NÁM
0910 705 507

 

DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe aspoň 130 €
 
NAJLEPŠIE NOŽE
Ponúkame najlepšie nože na Slovensku

 

 

 

 

Cold Steel SRK Compact

NÁŠ TIP
Kód produktu: 49LCKD
Výrobca: Cold Steel
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: skladom +1
Cena bez DPH: 37.50
45.00
ks

Popis

Cold Steel SRK (Survival Rescue Knife) bol navrhnutý špeciálne s ohľadom na prežitie a použitie pri záchranných operáciách. Je veľmi populárny v radoch ozbrojených síl aj medzi zložkami záchranného zboru. SRK je štandardným vybavením námorníctva ozbrojených síl USA. COLD STEEL vyrába SRK mnoho rokov a nôž bol preverený v najnáročnejšom prostredí pri operáciách po celom svete. 

Čepeľ

Čepeľ noža je vyrobená z japonskej vysoko uhlíkovej ocele SK-5, ktorá je tradične používaná na výrobu širokej škály ručného náradia vrátane dlát a píl na drevo, vrtákov a pod. Oceľ vykazuje vysokú húževnatosť, veľmi dobre drží ostrie a má veľkú odolnosť proti poškriabaniu. Čepeľ je ďalej ošetrená čiernou povrchovou úpravou Black Tuff-Ex ™ proti korózii, čo je materiál podobný teflónu.

Rukoväť

Perfektne tvarovaná rukoväť noža z materiálu Kraton (Long Kray-Ex ™) ponúka protišmykový povrch. Výborne padne do ruky a umožňuje aj veľmi jemnú prácu s nožom v mokrom a blatistom prostredí. Bez ohľadu na to, aká je práve Vaša misia, sme presvedčení, že SRK je nôž pre vás!

  • Príslušenstvom noža je puzdro Secure-Ex pre ochranu Vás i ostria.

SRK Compact je všestranný nôž určený na prežitie a záchranné misie.