Naposledy zobrazené

phone

 SUPERNOŽE
 
               Vajnorská 24  Bratislava

phone

OTVÁRACIE HODINY            Ut-Št: 10:00-17:00

Pi: 10:00-15:00

Obedná prestávka

12.00 - 12.30


email

EMAIL

              info@supernoze.sk


phone

ZAVOLAJTE NÁM


                       0910 705 507

 

DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe aspoň 130 €
NAJLEPŠIE NOŽE
Ponúkame najlepšie nože na Slovensku

 

Druhy ocelí
Caption

Druhy ocelí

 

Deluxe kuchynská brúska na nože

- 20% VÝPREDAJ POSLEDNÉ KUSY

Deluxe kitchen knife sharpener je praktický pomocník do domácnosti na NE-profesionálne brúsenie, bavíme sa viac menej o provizórne brúsenom ostrí v rámci možnosti.

Výrobca: TAIDEA
Záručná doba: 2 roky
Kód: TG1007
Dostupnosť: skladom +1
Cena bez DPH: 11.67
14.00
Pôvodná cena 17.50, Zľava 20 %
ks

Deluxe kitchen knife sharpener je praktický pomocník do domácnosti na NE-profesionálne brúsenie, bavíme sa viac menej o provizórne brúsenom ostrí v rámci možnosti.

Bezpochyby na tejto stolnej brúske nabrúsite dvomi krokmi svoj kuchynský nôž slušne no je to nasucho a treba mať na pamäti, že nikdy to nebude to čo dosiahnete s brúsnymi kameňmi.

V podstate ide o to, že ak sa moc s brúsením človek nechce zaoberať a ide mu len o to aby nôž rezal v danú chvíľu a po nejaký čas si to i užil v rámci kvality tohto brúsenia, tak v takom prípade je to výborná voľba.

Brúske sa nedá nič vytknúť, nakoľko spĺňa všetky priam nadštandardné brúsne atribúty, takže ak chcete brúsiť v pohodlí domova rýchlo a bez starosti, tak toto je cesta práve pre vás.

Ak budete chcieť brúsiť ako profesionál, tak potom pozerajte pri výbere po brúsnych kameňoch...

Telo tejto ručnej stolnej preťahovacej brúsky je vyrobené z plastu a kovu.

Spodok brúsky je vybavený gumo-penovou plochou, aby sa tak zabezpečila slušná fixácia a priľnavosť ku kuchynskej linke a brúska sa pri brúsení nadmerne nehýbala...

Vybavená je dvomi brúsnymi funkciami/nástrojmi v podobe ako číslo jedna je diamantový článok a v druhom prípade je to keramický článok.

Je dobré prejsť oboma krokmi po sebe tak, že najprv brúsite na diamante a následne na to na keramike :-)

Nejedná sa o doživotného pomocníka na brúsenie o čom informuje nie len cena, ale nie je to brúsny kameň, takže články majú svoju životnosť a keď ich opotrebujete, tak meniť sa nedajú...

Samozrejme kým na to príde tak vymeníte niekoľko nožov, alebo ich naozaj veľa nabrúsite :-D Nemusíte sa báť, brúsne články "nezjazdíte" len tak za pár dní a ani mesiacov...

Nebojte sa, smelo do toho, brúska vám bude dávať presne to čo očakávate v podobe nožov ostrých ako britva po dlhý čas, len sa snažte nekrájať na porceláne, pretože to stupí nože najviac.

Kuchynská stolná preťahovacia brúska s diamantovým a keramickým článkom na domáce brúsenie.