Naposledy zobrazené

phone

 SUPERNOŽE
 
               Vajnorská 24  Bratislava

phone

OTVÁRACIE HODINY            Ut-Št: 10:00-17:00

Pi: 10:00-15:00

Obed prestávka

12.00 - 12.30


email

EMAIL

              info@supernoze.sk


phone

ZAVOLAJTE NÁM


                       0910 705 507

 

DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe aspoň 130 €
 
NAJLEPŠIE NOŽE
Ponúkame najlepšie nože na Slovensku

 

 

 

 

Exrteme light Titanium Design by Wilson Combat

Kód produktu: FX-121 Ti
Výrobca: FOX KNIVES®
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: 1 až 3 týždne
Cena bez DPH: 149.17
179.00
ks

Exrteme light Titanium Design by Wilson Combat je exkluzívny nôž, ktorý je predurčený plniť tie najťažšie úlohy zatváracieho noža.

Pri tomto modely ide o veľmi vysokú kvalitu použitých materiálov!!!

Bez pochyby sa jedná o vysoko kvalitný zatvárací bojový nôž talianskej značky Fox knives military division, ktorá tento model zaradila medzi modely operujúce v radoch jednotiek NATO, konkrétne od roku 2008...

Nôž je vybavený kvalitnou Framelock poistkou, mosadznými lôžkami v kĺbe pre čo najkvalitnejšiu pohyblivosť a pevnosť.

Nôž disponuje vreckovým klipom, ktorý je vo svojom prirodzenom oceľovo striebornom farebnom prevedení a je možné ho prehadzovať na obidve strany črienkou rukoväte.

Klip je vyrobený z reverzibilnej nerez ocele s označením 420J2B.

Čepeľ noža je vyrobená z vysoko kvalitnej nerezovej ocele ELMAX, ktorá sa vyznačuje svojimi unikátnymi vlastnosťami, veľmi vysokou tvrdosťou ocele, konkrétne vo výške 58-60 HRC a svojou rezivosťou, teda veľmi kvalitným britom ostria čepele.

Čepeľ disponuje klasickým hladkým ostrím bez zúbkov a je vo svojej prirodzenej oceľovo striebornej farbe, pričom v tomto prípade ide o prevedenie mierneho zmatnenia vďaka technológii povrchového prevedenia s názvom "stonewash".

Rukoväť noža je vyrobená zo špičkového materiálu, konkrétne z materiálu TITÁN, ktorý je maximálne ergonomický vo vzťahu k dlani, má protišmykový charakter vďaka precíznym výbrusom v podobe malých žliabkov a v tomto prípade ide o tmavo šedé farebné prevedenie, ktoré je veľmi blízke titánu, priam prirodzené...

Súčasťou balenia je čierne nylonové púzdro v podobe elegantnej kapsičky s možnosťou uchytenia na opasok. Púzdro možno čiastočne pripomína manikúrovú sadu no jej obsah je ďaleko zaujímavejší ako manikúrová sada :-)

ELMAX je vynikajúca nerezová oceľ , ktorú považujeme za jednu z najlepších vo svojej kategórii, ktorú si ľahko obľúbite vzhľadom na jej rezné a anti korózne vlastnosti...

Dokonale vyvážená oceľ, pretože z každej ocele vyťažili výrobcovia maximum.

Exkluzívny zatvárací nôž z nerezovej ocele ELMAX - 58 až 60 HRC s unikátnou TITÁNOVOU rukoväťou.