phone    OTVÁRACIE HODINY 

Pozor zmena!!

Predajňa je od 1.6.2022 zrušená!  E-shop stále funguje a bude konečne po 2 rokoch nový a ako ste boli všetci zvyknutí  a ešte lepší. Potrebné informácie získate na čísle

0910 705 507

od 10:00 do 16:00.

www.supernoze.sk

 


email

EMAIL

supernozebratislava@gmail.com


phone

ZAVOLAJTE NÁM


0910 705 507

 

DOPRAVA ZADARMO v rámci SLovenskéj Republiky.
Pri nákupe aspoň 90 €
NAJLEPŠIE NOŽE
Ponúkame najlepšie nože na Slovenskuhttps://supernoze.sk/noviky/c187

 

 

TABUĽKA OCELÍ

 

 

 

 

 

 

Fox European Hunter

Fox European Hunter je kvalitný lovecký nôž talianskej výroby.

Výrobca: FOX KNIVES®
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: FX620/13
Dostupnosť: skladom 1 ks
Cena bez DPH: 35.00
42.00 ks

Fox European Hunter je kvalitný lovecký nôž talianskej výroby s pevnou čepeľou a disponuje exkluzívnym priam až luxusným prevedením vďaka kvalitným materiálom a dielenskému prepracovaniu. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele Sandvik 12C27, disponuje klasickým hľadkým ostrím bez zúbkov a je vo svojom prirodzenom oceľovo striebornom farebnom prevedení. Čepeľ je leštená do vysokého lesku tzv. do zrkadľového efektu.

Kvalitná, detailne a precízne osadená záštita veľmi dobre chráni prsty z hľadiska funkčnosti noža. Je doslova milimetrovou presnosťou osadená pričom sa kladie dôraz na presnosť a detail.

Rukoväť je vyrobená z kvalitnej a húževnatej do hľadka brúsenej kože hnedej farby.

Ukončenie rukoväte tvorí tzv. pätka, je to oceľový zaguľatený dielec leštený do vysokého lesku a veľmi dobre dotvára nie len úchop, ale i celkový dojem z noža.

Taktiež vďaka ukončeniu rukoväte teda pätke, nôž dobre sedí v ruke vzhľadom na ergonómiu rukoväte. Všetky kovové teda oceľové diely na noži sú leštené do vysokého lesku, čo dodáva nožu luxusný vzhľad. Súčasťou balenia je kvalitne prepracované tmavohnedé kožené púzdro, ktoré v kombinácii s nožom nadobúda exkluzívny dizajn.

Veľmi kvalitný luxusný lovecký nôž talianskej výroby s pevnou čepeľou vyrobenou z ocele Sandvik 12C27 a koženou rukoväťou.