phone    OTVÁRACIE HODINY 

Pozor zmena!!

Predajňa je od 1.6.2022 zrušená!  E-shop stále funguje a všetky informácie získate na čísle 0910 705 507.

Supernoze.sk

NEKONČIA!!! :)


email

EMAIL

              info@supernoze.sk


phone

ZAVOLAJTE NÁM


0910 705 507

 

DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe aspoň 130 €
NAJLEPŠIE NOŽE
Ponúkame najlepšie nože na Slovensku

 

 

TABUĽKA OCELÍ

 

 

 

 

 

 

Fox European Hunter

- 25% Likvidácia zásob!

Fox European Hunter je kvalitný lovecký nôž talianskej výroby.

Výrobca: FOX KNIVES®
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: FX620/13
Dostupnosť: skladom 1 ks
Cena bez DPH: 31.25
37.50 ks
Pôvodná cena 50.00, Zľava 25 %

Fox European Hunter je kvalitný lovecký nôž talianskej výroby s pevnou čepeľou a disponuje exkluzívnym priam až luxusným prevedením vďaka kvalitným materiálom a dielenskému prepracovaniu. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele Sandvik 12C27, disponuje klasickým hľadkým ostrím bez zúbkov a je vo svojom prirodzenom oceľovo striebornom farebnom prevedení. Čepeľ je leštená do vysokého lesku tzv. do zrkadľového efektu.

Kvalitná, detailne a precízne osadená záštita veľmi dobre chráni prsty z hľadiska funkčnosti noža. Je doslova milimetrovou presnosťou osadená pričom sa kladie dôraz na presnosť a detail.

Rukoväť je vyrobená z kvalitnej a húževnatej do hľadka brúsenej kože hnedej farby.

Ukončenie rukoväte tvorí tzv. pätka, je to oceľový zaguľatený dielec leštený do vysokého lesku a veľmi dobre dotvára nie len úchop, ale i celkový dojem z noža.

Taktiež vďaka ukončeniu rukoväte teda pätke, nôž dobre sedí v ruke vzhľadom na ergonómiu rukoväte. Všetky kovové teda oceľové diely na noži sú leštené do vysokého lesku, čo dodáva nožu luxusný vzhľad. Súčasťou balenia je kvalitne prepracované tmavohnedé kožené púzdro, ktoré v kombinácii s nožom nadobúda exkluzívny dizajn.

Veľmi kvalitný luxusný lovecký nôž talianskej výroby s pevnou čepeľou vyrobenou z ocele Sandvik 12C27 a koženou rukoväťou.