Naposledy zobrazené

phone

 SUPERNOŽE
 
               Vajnorská 24  Bratislava

phone

OTVÁRACIE HODINY            Ut-Št: 10:00-17:00

Pi: 10:00-15:00

Obedná prestávka

12.00 - 12.30


email

EMAIL

              info@supernoze.sk


phone

ZAVOLAJTE NÁM


                       0910 705 507

 

DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe aspoň 130 €
NAJLEPŠIE NOŽE
Ponúkame najlepšie nože na Slovensku

 

Druhy ocelí
Caption

Druhy ocelí

 

Fox European Hunter

KLASIKA

Fox European Hunter je kvalitný lovecký nôž talianskej výroby.

Výrobca: FOX KNIVES®
Záručná doba: 2 roky
Kód: FX620/13
Dostupnosť: skladom +2
Cena bez DPH: 41.67
50.00
ks

Fox European Hunter je kvalitný lovecký nôž talianskej výroby s pevnou čepeľou a disponuje exkluzívnym priam až luxusným prevedením vďaka kvalitným materiálom a dielenskému prepracovaniu. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele Sandvik 12C27, disponuje klasickým hľadkým ostrím bez zúbkov a je vo svojom prirodzenom oceľovo striebornom farebnom prevedení. Čepeľ je leštená do vysokého lesku tzv. do zrkadľového efektu.

Kvalitná, detailne a precízne osadená záštita veľmi dobre chráni prsty z hľadiska funkčnosti noža. Je doslova milimetrovou presnosťou osadená pričom sa kladie dôraz na presnosť a detail.

Rukoväť je vyrobená z kvalitnej a húževnatej do hľadka brúsenej kože hnedej farby.

Ukončenie rukoväte tvorí tzv. pätka, je to oceľový zaguľatený dielec leštený do vysokého lesku a veľmi dobre dotvára nie len úchop, ale i celkový dojem z noža.

Taktiež vďaka ukončeniu rukoväte teda pätke, nôž dobre sedí v ruke vzhľadom na ergonómiu rukoväte. Všetky kovové teda oceľové diely na noži sú leštené do vysokého lesku, čo dodáva nožu luxusný vzhľad. Súčasťou balenia je kvalitne prepracované tmavohnedé kožené púzdro, ktoré v kombinácii s nožom nadobúda exkluzívny dizajn.

Veľmi kvalitný luxusný lovecký nôž talianskej výroby s pevnou čepeľou vyrobenou z ocele Sandvik 12C27 a koženou rukoväťou.