Naposledy zobrazené

phone

SUPERNOŽE
Vajnorská 24, Bratislava


phone

OTVÁRACIE HODINY
Ut-Št: 10:00 - 17:00
                  Pi: 10:00 - 15:00


email

EMAIL
info@supernoze.sk


phone

ZAVOLAJTE NÁM
0910 705 507

 

DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe aspoň 130 €
 
NAJLEPŠIE NOŽE
Ponúkame najlepšie nože na Slovensku

 

 

 

 

Fox Vesuvius Design By Alfredo Doricchi

NÁŠ TIP
Kód produktu: BF-710
Výrobca: FOX KNIVES®
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: 1 až 3 týžne
Cena bez DPH: 68.33
82.00
ks

Nôž Fox Vesuvius Desgin By Alfredo Doricchi je typ pevnočepeľového noža, ktorý budete chcieť mať. Taliansky výrobca Fox Knives ponúka tento model vo svojej modelovej rade ako Blackfox premium quality knives.

Ide o doslova špičkovú kvalitu za pomerne nízku cenu.

Ak sú vaše kroky mierené často skôr do prostredia prírody, do lesa a hôr, tak si určíte prídete na svoje nakoľko tento model s označením BF710 je určený vyslovene na outdoorové účely a bushcraft...

Nôž disponuje vo svojej jednoduchosti bohatou výbavou.

Súčasťou balenie je výbava, ktorá predstavuje samotný nôž s pevnou čepeľou, horčíkový/magnéziový zapaľovač v podobe tyčky, paracord - nylónové šnúry oranžovej farby a technicky veľmi dobre prepracované kydexové púzdro.

Čepeľ noža je vyrobená z nerezovej ocele 440C s tvrdosťou kalenia ocele vo výške 57-59 HRC, disponuje klasickým hľadkým ostrím bez zúbkov a je v matnom farebnom prevedení tzv. stonewashed.

Rukoväť je vyrobená z materiálu G10, ktorý je v čiernom farebnom prevedení a jej črienky maximálne spevňujú dva perforované oceľové nity.

Koniec rukoväte je vybavený malým otvorom slúžiacim na prevlečenie lanka, alebo šnúry v prípade potreby zavesenia noža, alebo prípadného dozdobenia ako je tomu tak v tomto prípade.

Horčíkový zapaľovač je dlhý 10 cm a z toho sú 4 cm v podobe drobnej plastovej rukoväte. Zapaľovač vynikajúco drží v púzdre nielen klikom, ale i tým, že je vybavený gumičkou, ktorá sa na púzdro upína a horčíkovú tyčku tak maximálne fixuje...

Púzdro je vyrobené v skutku na profesionálnej úrovni, nakoľko je kompletne nastaviteľné na výšku, horizontálne i vertikálne a zaujímavé je na ňom práve samotné upínanie na opasok... Patent, v bežnej praxi je to iba klasické očko, ktoré prevlečieme na opasok a tým pádom je púzdro osadené, no tým to všetko končí...

Ak chcete púzdro dať z opasku dole, tak musíte časť opasku vyvliecť z nohavíc a nehovoriac o ďalších zbytočných úkonoch navyše, ktoré sú maximálne nezáživné...

Tento model noža s konkrétnym púzdrom vyrobeným z kydexu čiernej farby vás určite z hľadiska komfortu a technického prevedenia poteší.

Klip - patent, ktorý slúži ako očko na prevlečenie opasku je otvárateľný a uzamykateľný pridanou poistkou. Púzdro tak viete kedykoľvek zhodiť z opasku bez toho aby ste sa nejako rozopínali a pod...

Spodná časť tohto patentu je vybavená malým plastovým spínačom, ktorým zaistíte tento opaskový klip-patent. Dochádza tak k maximálnej pevnosti na opasku a rovnako máte maximálnu mieru komfortu v prípade, že sa chcete púzdra s nožom zbaviť počas nejakej činnosti v lese, kedy by vám nôž zbytočne zavadzal.

Treba ešte zdôrazniť, že za všetkým čo sa noža týka, teda celkového dizajnu je jeden významný taliansky dizajnér menom Alfredo Doricchi.

Outdoorový nôž vysokej kvality s výbavou, ktorý je vyrobený z nerez ocele 440C s 57-59 HRC + G10.