phone    OTVÁRACIE HODINY 

Pozor zmena!!

Predajňa je od 1.6.2022 zrušená!  E-shop stále funguje a bude konečne po 2 rokoch nový a ako ste boli všetci zvyknutí  a ešte lepší. Potrebné informácie získate na čísle

0910 705 507

od 10:00 do 16:00.

www.supernoze.sk

 


email

EMAIL

  supernozebratislava@gmail.com


phone

ZAVOLAJTE NÁM


0910 705 507

 

DOPRAVA ZADARMO v rámci SLovenskéj Republiky.
Pri nákupe aspoň 90 €
NAJLEPŠIE NOŽE
Ponúkame najlepšie nože na Slovenskuhttps://supernoze.sk/noviky/c187

 

 

TABUĽKA OCELÍ

 

 

 

 

 

 

Karambit steel blue

Zatvárací poloautomat - nôž karambit so systémom otvárania tzv. Speed Assist, vynikajúcou poistkou framelock a veľmi pútavým/ výrazným dizajnom.

Výrobca: Tac-Force
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: TF952
Dostupnosť: skladom 1 ks
Cena bez DPH: 12.50
15.00 ks

Zatvárací poloautomat - nôž karambit so systémom otvárania tzv. Speed Assist, vynikajúcou poistkou framelock a veľmi pútavým/ výrazným dizajnom, ktorý je absolútne extravagantným nožom.

Čepeľ karambitu je vyrobená z nerezovej ocele s označením 3Cr13, disponuje hladkým ostrím bez zúbkov a je v zaujímavom modro striebornom farebnom prevedení.

Rukoväť je vyrobená z kovu, konkrétne zliatiny a taktiež ako v prípade čepele ide o modro strieborné farebné prevedenie.

Zadná strana rukoväte je vybavená oceľovým klipom na nohavice modrej farby a zabezpečuje to nositeľovi noža maximálny komfort nosenia na vrecku nohavíc.

Zaujímavý zatvárací nôž karambit s poloautomatickým systémom otvárania čepele, ktorá je z nerez ocele 3Cr13 s rukoväťou z kovu.