phone    OTVÁRACIE HODINY 

Pozor zmena!!

Predajňa je od 1.6.2022 zrušená!  E-shop stále funguje a bude konečne po 2 rokoch nový a ako ste boli všetci zvyknutí  a ešte lepší. Potrebné informácie získate na čísle

0910 705 507

od 10:00 do 16:00.

www.supernoze.sk

 


email

EMAIL

supernozebratislava@gmail.com


phone

ZAVOLAJTE NÁM


0910 705 507

 

DOPRAVA ZADARMO v rámci SLovenskéj Republiky.
Pri nákupe aspoň 90 €
NAJLEPŠIE NOŽE
Ponúkame najlepšie nože na Slovenskuhttps://supernoze.sk/noviky/c187

 

 

TABUĽKA OCELÍ

 

 

 

 

 

 

Kasumi Santoku 84013

NOVINKA
Výrobca: Kasumi
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 84013
Dostupnosť: skladom 1 ks
Cena bez DPH: 98.33
118.00 ks

Nože KASUMI DAMASCUS patria medzi priekopníkov japonských damascénskych nožov v Európe. Odštartovali tak popularitu vrstvených čepelí na starom kontinente. Ich jadro je ukuté z ocele VG-10. Táto špeciálna antikorózna oceľ sa používa výlučne v nožiarskom priemysle a vyrába ju oceliareň v japonskom Takefu. Má vysoký obsah uhlíka, ktorý jej spolu s vanádiom a kobaltom zabezpečujú úctyhodnú tvrdosť v rozmedzí 59 – 61 HRC /Rockwellova škála tvrdosti/. Stupeň tvrdosti je ovplyvnený spôsobom spracovania, pričom KASUMI DAMASCUS dosahujú tvrdosť 61 HRC. Z každej strany jadra je prikovaných 16 vrstiev. Strieda sa tu tvrdá a mäkšia oceľ, ktorá sa vzájomne prekladá a kuje. Výsledkom sú viditeľné vrstvy, ktoré vytvárajú zaujímavé obrazce. Damascénske čepele sú nielen estetické, ale i obzvlášť odolné a komplexné. Ostrie čepele je symetrické v tvare „V“.

Konštrukcia noža je „full tang“, čo znamená, že čepeľ prechádza oceľovou časťou až po koniec rúčky. Tá je zhotovená zo stabilizovaného dreva – pakka wood a spevnená dvomi nitmi. Nože sú preto veľmi pevné a vhodné na intenzívnu prácu. Záštita je kovaná z antikoróznej ocele.

Nože KASUMI DAMASCUS zaujmú nielen svojou vysokou kvalitou ale i estetickou hodnotou. Damascénska čepeľ ozdobená logom v podobe kanji znaku a dôležitou informáciou Made in Seki, dokonale ladí s elegantnými čiernymi rúčkami.

Celková dĺžka noža : 24 cm

Dĺžka čepele : 13 cm

Dĺžka rukoväte: 11 cm ( drevená čast9,5 cm )

Oceľ noža : damašková oceľ VG- 10 - 32 vrstiev

Využitie : mäso, zelenina.