phone    OTVÁRACIE HODINY 

Pozor zmena!!

Predajňa je od 1.6.2022 zrušená!  E-shop stále funguje a bude konečne po 2 rokoch nový a ako ste boli všetci zvyknutí  a ešte lepší. Potrebné informácie získate na čísle

0910 705 507

od 10:00 do 16:00.

www.supernoze.sk

 


email

EMAIL

  supernozebratislava@gmail.com


phone

ZAVOLAJTE NÁM


0910 705 507

 

DOPRAVA ZADARMO v rámci SLovenskéj Republiky.
Pri nákupe aspoň 90 €
NAJLEPŠIE NOŽE
Ponúkame najlepšie nože na Slovenskuhttps://supernoze.sk/noviky/c187

 

 

TABUĽKA OCELÍ

 

 

 

 

 

 

Čepeľ nožov Kasumi Tora je vyrobená z japonskej ocele Daido 1K6. Je to osvedčený materiál s podobnými parametrami ako napríklad známa VG-2 alebo Aichi AUS-6. Na rozdiel od AUS-6 obsahuje 1K6 aj 0,13% molybdénu, ktorý zabezpečuje dostatočnú pružnosť materiálu. Tvrdosť tejto ocele dosahuje veľmi slušnú úroveň 57 HRC, ktorou zľahka prekonáva európskych konkurentov. Symetrické ostrie v tvare „V“ zabezpečuje delikátny rez. Čepeľ sa veľmi dobre ostrí.

Konštrukcia noža je typicky japonská. Čepeľ prechádza svojím tkz. chvostíkom /half tang/ cez plastový prstenec do oválnej rúčky. Tá je zhotovená z magnóliového dreva. Finálny tmavý epoxidový lak jej zabezpečuje dlhú trvácnosť. Výsledkom je vysoký stupeň elegancie tak typický pre značku Kasumi.

Kuchynské nože Kasumi Tora predstavujú vstupnú bránu do ríše profesionálnych japonských nožov. Potvrdením faktu, že sa podarilo skvele vyvážiť pomer kvality a ceny, je logo KASUMI hrdo osadené na každej čepeli.

Filter
Cena