Naposledy zobrazené

phone

 SUPERNOŽE
 
               Vajnorská 24  Bratislava

phone

OTVÁRACIE HODINY            Ut-Št: 10:00-17:00

Pi: 10:00-15:00

Obed prestávka

12.00 - 12.30


email

EMAIL

              info@supernoze.sk


phone

ZAVOLAJTE NÁM


                       0910 705 507

 

DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe aspoň 130 €
NAJLEPŠIE NOŽE
Ponúkame najlepšie nože na Slovensku

 

 

Kinzhal dýka stredná

Exkluzívne POSLEDNÉ KUSY

Profesionálne prevedenie ručnej práce, dokonalo prepracovanej historickej repliky dýky ruských cárov z čias dávnych dôb.

Výrobca: Kinzhal
Záručná doba: 2 roky
Kód produktu: KDSM
Dostupnosť: skladom +2
Cena bez DPH: 125.00
150.00
ks

Kinzhal dýka - je profesionálne prevedenie ručnej práce, dokonalo prepracovanej historickej repliky dýky ruských cárov z čias dávnych dôb. Špičková kvalita, autenticita doby a kvalitná ručná práca si idú ruka v ruke s absolútnou exkluzivitou ruských nožiarov/ výrobcov mečov. Jedná sa o tím profesionálov zaoberajúcich sa iba ruskou históriu a ruskými chladnými zbraňami, ktoré sa vyrábajú za ceremoniálnym, alebo výstavným účelom. Takéto dýky a meče kinzhal nájdeme na bohato vykladaných a zdobených stenách historických budov kráľov- cárov, panovníkov Ruska, ktoré samozrejme siahajú do hĺbky temného stredoveku. Toto je niečo čo si naozaj nikde nekúpite... Je to nádherný a luxusný kúsok do interiéru na stenu, ktorý hovorí za všetko. Ak ste zberateľmi, milovníkmi historických chladných zbraní a zároveň skutočnej kvality, tak takýto cukrík vám nesmie doma chýbať. Rustikálny dizajn sa nesmierne hodí do interiéru, ktorý je rovnakého dobového zamerania...

Čepeľ kinzhalu je vyrobená z nerezovej ocele, disponuje klasickým hľadkým ostrím bez zúbkov a vo svojej prirodzenej oceľovo striebornej farbe, prevedenie vysokého lesku.

Stred čepele je vybavený klasickým žliabkom, ktorý slúži ako kanálik na odtekanie krvi a nájdeme ho po oboch stranách čepele. Čepeľ je brúsená, plne ostrá a samotný hrot sa agresívnym spôsobom zužuje, tak aby v dávnych dobách ľahko prenikal do živého.

Rukoväť je vyrobená z kovu, konkrétne z bronzu, ktorý je povlakovaný do striebornej farby a následne ozdobné prvky sú vyplnené čiernou farbou, ktorá dodáva rukoväti dokonalý rustikálny vzhľad.

To isté platí o samotnom ručne maľovanom puzdre tohto kinzhalu.

Korpus puzdra je vyrobený z kovu, z bronzu, ktorý je celý precízne a do detailov prepracovaný. Bohaté zdobenie puzdra je výsledkom ručného maľovania, teda nanášaním tenkej vrstvy čiernej farby. Ornamenty sú do hĺbky vyrážané technikou tepania kovu. Zadná strana puzdra jezdobená rovnako ako predná časť.

Púzdro disponuje dekoratívnym závesným koženým putkom čiernej farby.

Zdôrazňujeme, že sa jedná o profesionálne prevedenie historickej repliky, ktorá slúži zásadne iba ako ozdobný prvok interiéru. V žiadnom prípade neslúži na šerm, násilne a výrazné údery do tvrdých materiálov, páčenie a iné tomu podobné nesprávne zaobchádzanie!

MADE IN RUSSIA !!!

Profesionálne prevedenie ručnej práce, dokonalo prepracovanej historickej repliky dýky ruských cárov z čias dávnych dôb.