phone

 SUPERNOŽE
 
Vajnorská 24
Bratislava

phone

OTVÁRACIE HODINY  

   Pozor zmena!!

Utorok: 10:00-18:00

Štvrtok: 10:00-18:00

 

Obedná prestávka

12.00 - 12.30


email

EMAIL

              info@supernoze.sk


phone

ZAVOLAJTE NÁM


0910 705 507

 

DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe aspoň 130 €
NAJLEPŠIE NOŽE
Ponúkame najlepšie nože na Slovensku

 

 

TABUĽKA OCELÍ

 

 

 

 

 

 

Kuchynská brúska nožov

Kitchen knife sharpener je praktický pomocník do domácnosti na NE-profesionálne brúsenie, bavíme sa viac menej o provizórne brúsenom ostrí v rámci možnosti.

Výrobca: TAIDEA
Záručná doba: 2 roky
Kód: TG1503
Dostupnosť: skladom +1 ks
Cena bez DPH: 15.00
18.00 ks

Kitchen knife sharpener je praktický pomocník do domácnosti na NE-profesionálne brúsenie, bavíme sa viac menej o provizórne brúsenom ostrí v rámci možnosti.

Bezpochyby na tejto stolnej brúske nabrúsite dvomi krokmi svoj kuchynský nôž slušne no je to nasucho a treba mať na pamäti, že nikdy to nebude to čo dosiahnete s brúsnymi kameňmi.

V podstate ide o to, že ak sa moc s brúsením človek nechce zaoberať a ide mu len o to aby nôž rezal v danú chvíľu a po nejaký čas si to i užil v rámci kvality tohto brúsenia, tak v takom prípade je to výborná voľba.

Brúske sa nedá nič vytknúť, nakoľko spĺňa všetky priam nadštandardné brúsne atribúty, takže ak chcete brúsiť v pohodlí domova rýchlo a bez starosti, tak toto je cesta práve pre vás.

Ak budete chcieť brúsiť ako profesionál, tak potom pozerajte pri výbere po brúsnych kameňoch...

Telo tejto ručnej stolnej preťahovacej brúsky je vyrobené z plastu, kovu a gumy.

Spodok brúsky je pogumovaný, aby sa tak zabezpečila slušná fixácia a priľnavosť ku kuchynskej linke a brúska sa pri brúsení nadmerne nehýbala, temer vôbec...

Vybavená je dvomi brúsnymi funkciami/nástrojmi v podobe ako číslo jedna je karbidový článok a v druhom prípade je to keramický článok.

Je dobré prejsť oboma krokmi po sebe tak, že najprv brúsite na karbide a následne na to na keramike :-)

Nejedná sa o doživotného pomocníka na brúsenie o čom informuje nie len cena, ale nie je to brúsny kameň, takže články majú svoju životnosť a keď ich opotrebujete, tak meniť sa nedajú...

Samozrejme kým na to príde tak vymeníte niekoľko nožov, alebo ich naozaj veľa nabrúsite :-D Nemusíte sa báť, brúsne články "nezjazdíte" len tak za pár dní a ani mesiacov...

Nebojte sa, smelo do toho, brúska vám bude dávať presne to čo očakávate v podobe nožov ostrých ako britva po dlhý čas, len sa snažte nekrájať na porceláne, pretože to stupí nože najviac.

Kuchynská stolná preťahovacia brúska s karbidovým a keramickým článkom na domáce brúsenie.