Naposledy zobrazené

phone

 SUPERNOŽE
 
               Vajnorská 24  Bratislava

phone

OTVÁRACIE HODINY            Ut-Št: 10:00-17:00

Pi: 10:00-15:00

Obed prestávka

12.00 - 12.30


email

EMAIL

              info@supernoze.sk


phone

ZAVOLAJTE NÁM


                       0910 705 507

 

DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe aspoň 130 €
 
NAJLEPŠIE NOŽE
Ponúkame najlepšie nože na Slovensku

 

 

Lovecký nôž - Skilled Hunter

NÁŠ TIP Exkluzívne

Nôž ako sa vraví: "Do voza i do koča." Atraktívny zjav Skilled Hunter upúta každého. Lesklá čepeľ s anatomicky dizajnovanou rukoväťou ulahodí nejednému priaznivcovi loveckých nožov.

Kód produktu: SPK-2D2
Výrobca: Damascus Steel
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: skladom +1
Cena bez DPH: 80.83
97.00
ks

Nôž ako sa vraví: "Do voza i do koča." Atraktívny zjav Skilled Hunter upúta každého. Lesklá čepeľ s anatomicky dizajnovanou rukoväťou ulahodí nejednému priaznivcovi loveckých nožov. Takmer 13 cm dlhá čepeľ je v najširšom bode hrubá 4 mm a teda sa pozeráme na nôž, ktorý toho zvládne naozaj veľa. Dlhá štíhla čepeľ je vhodná pri prieniku tkanivom. Rovnako čepeľ poskytuje vysoký komfort rezu pri práci s drevom alebo potravinami. Tvar čepele umožňuje  pri rezaní využiť veľkú časť z reznej dĺžky čepele.
Na tvorbu rukoväte bol použitý tmavý roh a rosewood. V tmavom rohu sa môžu vyskytnúť svetlé lúče, ktoré pridávajú nožu na jedinečnosti. Nádhernú štruktúru dreva rosewood netreba zvlášť zvýrazňovať, ona to zvládne sama.

Do voza i do koča, Skilled Hunter je nôž, ktorý sa bude vynímať vo vitríne i na opasku, a keď príde na "lámanie chleba", budete sa môcť naň spoľahnúť.

Výnimočné prevedenie loveckého noža s koženým puzdrom