Naposledy zobrazené

phone

 SUPERNOŽE
 
               Vajnorská 24  Bratislava

phone

OTVÁRACIE HODINY            Ut-Št: 10:00-17:00

Pi: 10:00-15:00

Obed prestávka

12.00 - 12.30


email

EMAIL

              info@supernoze.sk


phone

ZAVOLAJTE NÁM


                       0910 705 507

 

DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe aspoň 130 €
 
NAJLEPŠIE NOŽE
Ponúkame najlepšie nože na Slovensku

 

 

Mikov Predator N690 Stonewash

KLASIKA

Predator je úplna klasika od značky Mikov. V posledných rokoch sa sústredi na kombináciu kvalitnej oceľe a kompozitov,ako to je aj v tomto prípade s oceľou N690.

Kód produktu: 241-BH-1/STKP
Výrobca: Mikov
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: skladom +1
Cena bez DPH: 57.50
69.00
ks

Známa Česká fabrika na výrobu nožov vynikajúcej kvality predstavuje novinku, ktorá zavítala i k nám na predajňu a e-shop www.supernoze.sk

Mikov Predator Stonewash je nôž vyrobený pre rok 2017, takže môžeme sa popýšiť i takýmto impozantným dielom z českej dielne.

Nožiarska spoločnosť MIKOV s dlhou tradíciou a priam nostalgickou históriou konečne prekročila svoj tieň a nerezovú oceľ 420 dala na druhú koľaj i keď je ošetrené tekutým dusíkom a je v zásade tvrdšia ako bežná 420 no chceme tým iba poukázať na vysokú kvalitu použitej ocele a máme tým namysli špičkovú Rakúsku nerezovú oceľ s označením BÖHLER N690, ktorá je kalená na tvrdosť vo výške 58-59 HRC.

Čepeľ z tejto úžasnej nerezovej ocele N690 disponuje klasickým hladkým ostrím bez zúbkov a je decentne lesklom prevedení, respektíve je v prevedení tzv. stonewash, čo v doslovnom preklade znamená vymytý kameň.

Všetky oceľové časti noža sú v tomto stonewash prevedení...

Rukoväť je vyrobená, teda jej črienky z tvrdeného plastu ABS, alebo inak povedané polyméru, ktorý je v čiernom farebnom prevedení a po celom svojom povrchu má dokonalé mikro zdrsnenie, ktoré iba predpokladáme zabezpečené pieskovaním...

Len tým chceme poukázať na to, že polymér nie je hladký a lesklý ako sklo a ani drsný ako frézovaný materiál G10.

Nôž doslova spieva v ruke :-D

Tento model je podľa nás samozrejmosťou a priam povinnosťou každého milovníka nožov, zberateľa a hlavne nadšenca kvalitných materiálov a ocelí.

"Predator" je typickým Automatom, teda vyskakovacím nožom so systémom otvárania Automat - Speed Assist a tak ako nôž otvoríme vystrelením, tak tým istým spôsobom nôž i zatvoríme, teda konkrétnou páčkou, tzv. spínačom otvárania čepele.

Súčasťou balenia je samozrejme i kožené púzdro, ktoré je vyrobené z hovädzej kože, je v čiernom farebnom prevedení a pochopiteľne je možné ho nosiť na opasku.

Vysokokvalitný, vyskakovací nôž roku 2017 z nerezovej ocele BÖHLER N690 so systémom otvárania Automat - Speed Assist.