Naposledy zobrazené

phone

 SUPERNOŽE
 
               Vajnorská 24  Bratislava

phone

OTVÁRACIE HODINY            Ut-Št: 10:00-17:00

Pi: 10:00-15:00

Obed prestávka

12.00 - 12.30


email

EMAIL

              info@supernoze.sk


phone

ZAVOLAJTE NÁM


                       0910 705 507

 

DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe aspoň 130 €
 
NAJLEPŠIE NOŽE
Ponúkame najlepšie nože na Slovensku

 

 

 

 

Muela 5161

Kód produktu: 5161
Výrobca: Muela
Cena bez DPH: 25.00
30.00
ks

Muela 5161 je veľmi zaujímavý nôž s pevnou čepeľou a to nie len cenou, ale predovšetkým vynikajúcimi materiálmi, dizajnom, využiteľnosťou a fantastickou ergonómiou vrámci svojej jednoduchosti.

V tomto prípade ide o nôž, ktorý je ako stvorený pre vaše voľné a príjemne strávené chvíle v prírode s priateľmi a rodinou na opekačke, grilovačke či na čundri...

Proste ide o maximálne praktický nôž na prácu.

Čepeľ noža je vyrobená z nerezovej ocele INOX, disponuje klasickým hladkým ostrím bez zúbkov a je vo svojom prirodzenom oceľovo matnom farebnom prevedení bez vysokého lesku.

Vrchná časť čepele je avšak vybavená zúbkami, ktoré ale neslúžia na pílenie dreva nakoľko sa nejedná o pílku, ale je možné použiť tieto zúbky na preseknutie lana švihom ruky, alebo proste iba nejakým rezaním...

My v tomto prípade spomínané zúbky vnímame skôr ako dizajn, doplnok či dekoráciu a to z dôvodu, aby nôž mal väčší svojský ráz :-)

Rukoväť je vyrobená z kovu čiernej farby, ktorého súčasťou sú jednoducho tvarované črienky vyrobené z tvrdeného plastu olivovo zelenej farby.

Črienky spevňujú dva mosadzné nity.

Súčasťou balenia je praktické plastové púzdro čiernej farby s nylónovým popruhom/okom na prevlečenie opasku, aby ste tak mohli nôž pohodlne nosiť na opasku nohavíc.

Praktický nôž s pevnou čepeľou vyrobenou z INOX ocele a rukoväťou z kovu a plastu.