Naposledy zobrazené

phone

 SUPERNOŽE
 
               Vajnorská 24  Bratislava

phone

OTVÁRACIE HODINY            Ut-Št: 10:00-17:00

Pi: 10:00-15:00

Obed prestávka

12.00 - 12.30


email

EMAIL

              info@supernoze.sk


phone

ZAVOLAJTE NÁM


                       0910 705 507

 

DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe aspoň 130 €
 
NAJLEPŠIE NOŽE
Ponúkame najlepšie nože na Slovensku

 

 

Nôž Bestech Hornet BG12A

Kód produktu: BG12A
Výrobca: Bestech Knives
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: skladom +1
Cena bez DPH: 53.33
64.00
ks

Nôž, ktorý upúta svojím zjavom. "Sekáčová" čepeľ je nový moderný trend, a keď k takto širokej čepeli (3,3 cm v najširšom bode) pridáte plochý výbrus, je radosť rezať.

Tým, že je čepeľ uložená v ložiskách a disponuje flipovacím kolíčkom, je jej vysúvanie rýchle a pohodlné a nie je nutné "trhať" rukou ako sme na to boli naučený pri starších flipovacích nožoch. A keď vás flipovanie omrzí, môžte čepeľ vysunúť pomocou veľkého oka na vrchnej časti čepele.

Tvarovaná rukoväť poskytuje pohodlný úchop. Chrbát rukoväte sa najskôr jemne dvíha a potom sa postupne ku koncu rukoväte zvažuje. Tento tvar zabezpečí, že sa chrbát rukoväte pohodlne uloží do dlane. Na spodnej strane sú dva výrazné oblúky na uloženie dvoch prstov. V prípade potreby krátkeho alebo presného rezu sa dá nôž uchopiť aj takým spôsobom, že ukazovák máte uložený v oblúku na čepeli a palec pohodlne na vrúbovanom chrbte čepeli.

Veľmi štýlový nôž s čepeľou z ocele D2 uloženej v ložiskách. Chod čepele je rýchly a plynulý. Nôž patrí do kategórie flipper. Rukoväť je vyrobená z G10 a disponuje klipom na nosenie na vrecku.