Naposledy zobrazené

phone

SUPERNOŽE
Vajnorská 24, Bratislava


phone

OTVÁRACIE HODINY
Ut-Št: 10:00 - 17:00
                  Pi: 10:00 - 15:00


email

EMAIL
info@supernoze.sk


phone

ZAVOLAJTE NÁM
0910 705 507

 

DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe aspoň 130 €
 
NAJLEPŠIE NOŽE
Ponúkame najlepšie nože na Slovensku

 

 

 

 

Nôž Bestech Hornet BG12B

Kód produktu: BG12B
Výrobca: Bestech Knives
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: skladom +1
Cena bez DPH: 53.33
64.00
ks

Nôž, ktorý upúta svojím zjavom. "Sekáčová" čepeľ je nový moderný trend, a keď k takto širokej čepeli (3,3 cm v najširšom bode) pridáte plochý výbrus, je radosť rezať. K výraznosti noža prispieva aj výrazná červeno-čierna G10, ktorej vlnitý zjav bol dosiahnutý striedavým zbrúsením.

Tým, že je čepeľ uložená v ložiskách a disponuje flipovacím kolíčkom, je jej vysúvanie rýchle a pohodlné a nie je nutné "trhať" rukou ako sme na to boli naučený pri starších flipovacích nožoch. A keď vás flipovanie omrzí, môžte čepeľ vysunúť pomocou veľkého oka na vrchnej časti čepele.

Tvarovaná rukoväť poskytuje pohodlný úchop. Chrbát rukoväte sa najskôr jemne dvíha a potom sa postupne ku koncu rukoväte zvažuje. Tento tvar zabezpečí, že sa chrbát rukoväte pohodlne uloží do dlane. Na spodnej strane sú dva výrazné oblúky na uloženie dvoch prstov. V prípade potreby krátkeho alebo presného rezu sa dá nôž uchopiť aj takým spôsobom, že ukazovák máte uložený v oblúku na čepeli a palec pohodlne na vrúbovanom chrbte čepeli.

Veľmi štýlový nôž s čepeľou z ocele D2 uloženej v ložiskách. Chod čepele je rýchly a plynulý. Nôž patrí do kategórie flipper. Rukoväť je vyrobená z G10 a disponuje klipom na nosenie na vrecku.