phone

 SUPERNOŽE
 
Vajnorská 24
Bratislava

phone

OTVÁRACIE HODINY  

   Pozor zmena!!

Utorok: 10:00-18:00

Štvrtok: 10:00-18:00

 

Obedná prestávka

12.00 - 12.30


email

EMAIL

              info@supernoze.sk


phone

ZAVOLAJTE NÁM


0910 705 507

 

DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe aspoň 130 €
NAJLEPŠIE NOŽE
Ponúkame najlepšie nože na Slovensku

 

 

TABUĽKA OCELÍ

 

 

 

 

 

 

Original Stiletto

Exkluzívne POSLEDNÉ KUSY

Exkluzívny nôž s olivovou rukoväťou a systémom otvárania Automat ( vyskakovačka ), z nerez ocele W.1.4034.

Výrobca: Beltrame Coltellerie
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: BS28/94S
Dostupnosť: skladom +1 ks
Cena bez DPH: 108.33
130.00 ks

Stará dobrá klasika, ktorá nesmie vo vašej zbierke chýbať nakoľko stiletto nožom stúpa celková hodnota z roka na rok viac a viac... S kvalitou a absolútne ručnou prácou stúpa cena ako taká, ale hlavne zberateľská hodnota.

Tento model patrí do skupiny úzko profilového modelu, pretože exkluzívne modely sa veľmi ťažko zháňajú a ich výroba trvá o čo si dlhšie ako pásovo vyrobené nože.

Ak poznáte tohto legendárneho výrobcu známeho z čias čiernobielych mafiánskych filmov, tak viete o čo asi ide :-)

Je to veľká a dlhá tradícia talianskych nožov tzv. vyskakovačiek.

Z roka na rok je väčší a väčší problém sa k exkluzívnym modelom vôbec dopracovať a do budúcna to bude iba horšie, dostupnosť sa bude sťažovať a tým bude stúpať hodnota a aj pultová cena po celom svete.

Preto každý jeden poctivý zberateľ vie čo robí. Preto netreba váhať, ale využiť situáciu vo svoj prospech a zaobstarať si každý jeden kúsok do svojej zbierky.

Predstavte si akú majú hodnotu tieto nože teraz, tak čo bude za desať, alebo dvadsať rokov... Jednoducho toto stiletto na hodnote iba získa a to s každým ďalším rokom viac a viac. Teraz prejdeme k materiálom a informáciám o noži.

Čepeľ stiletta je vyrobená z vynikajúcej nerezovej ocele s označením W.1.4034 s tvrdosťou 55-56 HRC a disponuje klasickým hľadkým ostrím bez zúbkov.

Čepeľ je vo svojom prirodzenom oceľovo striebornom farebnom prevedení, ktoré zabezpečilo precízne leštenie talianskych nožiarov.

Rukoväť je absolútne exkluzívna a na modely s touto rukoväťou sa naozaj dlho čaká, teda je to doslova ojedinelé dopracovať sa k takémuto cukríku.

Materiál na výrobu rukoväte bol použitý prírodný materiál drevo a to konkrétne olivové s krásnou textúrou, farbou a zamatovo hebkým povrchom.

Talianske stiletá s drevenou rukoväťou vždy patrili a aj budú patriť medzi tie stiletto nože, ktoré sú najproblémovejšie čo sa týka dostupnosti, pretože dopracovať sa k nim nie je vôbec pravidlom a trvá to najdlhšie. Toto Stiletto patrí medzi najpredávanejšie a najžiadanejšie vzhľadom na použité materiály a kvalitu. Olivové drevo je veľmi obľúbené. Takéto stiletko sa nikdy dlho neohreje na predajni, nakoľko ako rýchlo prišlo, tak aj rýchlo odíde a znovu dlho nebude... Takto to je vždy s týmto konkrétnym modelom a aj tomu podobným modelom.

Toto stiletto má priam famózny chod čepele a rukoväť je v skutku nádherná.

Takýto kúsok je hriechom nevidieť naživo...

Nôž patrí medzi klasiku, vyskakovačky s dlhou tradíciou a históriou, rýchlym vyhadzovaním čepele za pomoci tlačidla so špeciálnou poistkou, aby sa bezpečnosť zvyšovala na maximum.

Nôž má vzhľadom na konštrukčné prevedenie mosadzné púzdro s označením OT63 OT67, takže je stavaný na časté otváranie - používanie.

Toto konkrétne stiletto je stelesnením kvality, luxusu, ľahkého chodu a spoľahlivosti.

Exkluzívny nôž s olivovou rukoväťou a systémom otvárania Automat ( vyskakovačka ), z nerez ocele W.1.4034.