Naposledy zobrazené

phone

SUPERNOŽE
Vajnorská 24, Bratislava


phone

OTVÁRACIE HODINY
Ut-Št: 10:00 - 17:00
                  Pi: 10:00 - 15:00


email

EMAIL
info@supernoze.sk


phone

ZAVOLAJTE NÁM
0910 705 507

 

DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe aspoň 130 €
 
NAJLEPŠIE NOŽE
Ponúkame najlepšie nože na Slovensku

 

 

 

 

Real Steel H6-S1 Framelock G-10/Carbon

Kód produktu: RS7774
Výrobca: REAL STEEL
Cena bez DPH: 39.58
47.50
ks

Real Steel H6-S1 Framelock G-10/Carbon je veľmi kvalitný, ručne robený zatvárací nôž, ktorý disponuje kvalitnou a spoľahlivou framelock poistkou. Poistka je vybavená možnosťou zaistenia a to má za následok, že sa nôž nijako samovoľne nemôže zavrieť po otvorení čepele. Je dosiahnutá maximálna pevnosť, ochrana a bezpečnosť... Čepeľ noža je vyrobená z nerezovej ocele 14C28N, disponuje klasickým hladkým ostrím bez zúbkov a je vo svojej prirodzenej oceľovo striebornej matnej farbe.

Rukoväť je vyrobená z materiálu G10, na ktorom je 1 mm hrubá vrstva karbónu a ten zároveň tvorí konečné farebné prevedenie. Koniec rukoväte je vybavený malým otvorom slúžiacim na prevlečenie lanka v prípade potreby zavesenia noža.

Zadná strana rukoväte, na ktorej sa nachádza framelock poistka je osadený klip na nohavice.

Funkčnosť, prevedenie a kvalita noža je bezpochyby na vysokej úrovni, nakoľko samotný chod čepele a vysoký komfort jej otvárania je výsadou pri výrobe Čínskeho nožiarskeho závodu.

Obsahom balenia je handrička, konkrétne jelenica, určená na čistenie a leštenie čepele.

Veľmi kvalitný zatvárací nôž z ocele 14C28N, rukoväť je z G10 a karbónu, disponuje framelock poistkou s možnosťou absolútneho zaistenia.