Naposledy zobrazené

phone

 SUPERNOŽE
 
               Vajnorská 24  Bratislava

phone

OTVÁRACIE HODINY            Ut-Št: 10:00-17:00

Pi: 10:00-15:00

Obed prestávka

12.00 - 12.30


email

EMAIL

              info@supernoze.sk


phone

ZAVOLAJTE NÁM


                       0910 705 507

 

DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe aspoň 130 €
 
NAJLEPŠIE NOŽE
Ponúkame najlepšie nože na Slovensku

 

 

 

 

Real Steel H7 Snow Leopard Stonewash

Kód produktu: RS7796
Výrobca: REAL STEEL
Cena bez DPH: 50.42
60.50
ks

Real Steel H7 Snow Leopard Stonewash je vysokokvalitný zatvárací nôž s veľmi kvalitnou a precízne prepracovanou backlock poistkou, ktorá disponuje patentom, teda špeciálnou poistkou zaistenia backlock poistky. Poistka zaistenia bráni samovoľnému otvoreniu, alebo samovoľnému zatvoreniu a má tak vysoký stupeň ochrany a bezpečnosti. Ubezpečujeme, že poistka je sama o sebe veľmi spoľahlivá a bezpečná, rovnako s ako i bez poistky zaistenia... Treba to vnímať ako vyšpičkovanie ( ľudovo povedané ) noža, ktorý chcú výrobcovia detailmi vyzdvihnúť na vysokú úroveň čo sa týka kvality materiálov, technického a dielenského prepracovania.

Jednoducho tvarovaná 9 cm dlhá čepeľ noža je vyrobená z nerezovej ocele 14C28N, disponuje klasickým hľadkým ostrím bez zúbkov a je vo svojom prirodzenom oceľovo striebornom farebnom prevedení. Na čepeli sa nachádza oceľový čap, ktorý uľahčuje samotné otvorenie čepele pomocou palca ruky. Črienky rukoväte sú vyrobené z materiálu G10, vynikajúco sedia v ruke vzhľadom na jednoduchý, elegantný tvar a prepracovanú ergonómiu. Materiál G10 je v čiernom šedo zelenom farebnom prevedení a je skôr hľadký ako drsný, no čiastočne drsný je, ale minimálne...Má farbu skaly, konkrétne zvetralého tzv. vymytého kameňa a preto nesie v názve prívlastok stonewash...

Vo vrchnej časti rukoväte sa nachádza spínač backlock poistky a na jej konci špeciálna poistka zaistenia backlock poistky či už v otvorenom, alebo zatvorenom stave čepele.

Zadná strana rukoväte je vybavená klipom na nohavice, je v oceľovo striebornom farebnom prevedení a je veľkou výhodou, že sa dá prehadzovať do vrchnej a aj spodnej časti rukoväte.

Súčasťou balenia je handrička, konkrétne jelenica slúžiaca na čistenie a leštenie čepele.

Samotné balenie ( krabička ) má elegantné prevedenie, takže tu je vidieť vysoká úroveň samotného výrobcu, že si dal záležať naozaj na každom detaile.

Vysokokvalitný zatvárací nôž vyrobený z nerez ocele 14C28N a rukoväť je z materiálu G10.