Naposledy zobrazené

phone

 SUPERNOŽE
 
               Vajnorská 24  Bratislava

phone

OTVÁRACIE HODINY            Ut-Št: 10:00-17:00

Pi: 10:00-15:00

Obed prestávka

12.00 - 12.30


email

EMAIL

              info@supernoze.sk


phone

ZAVOLAJTE NÁM


                       0910 705 507

 

DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe aspoň 130 €
 
NAJLEPŠIE NOŽE
Ponúkame najlepšie nože na Slovensku

 

 

 

 

Vychádzková palica - bukové drevo a plexisklo v imitácii slonoviny

Exkluzívne
Kód produktu: 2274
Výrobca: FAYET CANNES 1909
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: skladom +1
Cena bez DPH: 50.00
60.00
ks

Vychádzková palica - bukové drevo a plexisklo v imitácii slonoviny je vo svojom jednoduchom prevedení absolútna TOP-ka :-)

Jednoduchosť je v tomto prípade skrytou noblesou!

Vychádzková palica je v skutku nádherná a zároveň je veľmi luxusnou vychádzkovou palicou bez ostria, ktorá je vyrobená z farbeného na matnú čiernu farbu bukového dreva a krémovo bieleho plexiskla "Plexiglas knob horn imitation".

Rukoväť tvorí krémovo biele plexisklo, ktoré náramne dobre sedí v dlani a jeho úlohou je čo najviac sa dizajnom priblížiť k slonovine priam byť tak autentickým materiálom na pohľad, že sa vám nebude chcieť veriť, že sa jedná o plexisklo.

drevená buková tyč v matnom čiernom farebnom prevedení pôsobí naozaj veľmi elegantne a preto sa nie je čomu diviť, že práve táto palička je jasnou voľbou pri výbere a rozhodovaní sa, ktorú vziať do divadla :-)

Toto unikátne a krásne doslova umelecké dielo je spojením kvality, funkčnosti, noblesy, elegancie a predovšetkým praktického využitia.

Francúzsky výrobca FAYET CANNES 1909 je rodinná firma, ktorá vyrába absolútne luxusné vychádzkové palice s jedinečným dizajnom a veľmi vysokou kvalitou.

Sme radi, že sa nám darí pre vás prinášať takéto exkluzívne veci pričom spájame kvalitu s umením.

Váha, hmotnosť vychádzkovej palice je iba 250 g a maximálna nosnosť užívateľa je do 100 kg, takže ak je vaša telesná hmotnosť vyššia ako 100 kg, tak je veľkým rizikom túto palicu zakúpiť, pretože v takomto prípade záruky reklamáciu neuznáme, pretože neboli dodržané výrobcom určené podmienky vo vzťahu k preťaženiu materiálov.

Nemaľujme, ale čerta na stenu... Ak ste v limite do 100 kg, tak vám nič nehrozí a vaša vychádzková palica bude palicou ako sa vraví roky rokúce :-)

Táto vychádzková palica je dodávaná v rôznych dĺžkach niekedy i okolo jedného metra, v tomto prípade ide o dĺžku 102 cm a to z prostého dôvodu...

Je to kvôli tomu, že vychádzkovú palicu je možné skrátiť podľa vlastných potrieb a ulahodiť si tak výškou na mieru.

Takže čo dodať?

Z našej strany bolo povedané všetko, už je to iba o sile vašej emócie či potrebe mať palicu na základe problémov s pohybovým ústrojenstvom/aparátom...

Palicu vrelo doporučujeme :-)

Dodatočná a veľmi dôležitá informácia na záver je, že táto konkrétna vychádzková palica neobsahuje skryté ostrie a tým pádom je bez čepele vo vnútri.

Jedná sa o klasickú vychádzkovú palicu s vysokou mierou elegancie!

Elegantná vychádzková palica z bukového dreva a rukoväťou z plexiskla pre náročných gentlemanov.