phone    OTVÁRACIE HODINY 

Pozor zmena!!

Predajňa je od 1.6.2022 zrušená!  E-shop stále funguje a bude konečne po 2 rokoch nový a ako ste boli všetci zvyknutí  a ešte lepší. Potrebné informácie získate na čísle

0910 705 507

od 10:00 do 16:00.

www.supernoze.sk

 


email

EMAIL

  supernozebratislava@gmail.com


phone

ZAVOLAJTE NÁM


0910 705 507

 

DOPRAVA ZADARMO v rámci SLovenskéj Republiky.
Pri nákupe aspoň 90 €
NAJLEPŠIE NOŽE
Ponúkame najlepšie nože na Slovenskuhttps://supernoze.sk/noviky/c187

 

 

TABUĽKA OCELÍ

 

 

 

 

 

 

Vychádzková palica s vývrtkou na víno - olivové a javorové drevo

Milý priatelia a nadšenci doslova funkčného umenia, je tu vychádzková palica z rodinnej dielne výrobcu FAYET s tajomstvom ukrytým vo vnútri drevenej tyče/tela.

Výrobca: FAYET CANNES 1909
Záručná doba: 2 roky
Kód: 916
Dostupnosť: 1 až 4 týždne
Cena bez DPH: 133.33
160.00 ks

Milý priatelia a nadšenci doslova funkčného umenia, je tu vychádzková palica z rodinnej dielne výrobcu FAYET s tajomstvom ukrytým vo vnútri drevenej tyče/tela palice, ktoré je vyrobené z javorového opalovaného dreva, ktoré má krásnu zlato žltkastú farbu s hnedým nádychom.

Textúra dreva je náramne zaujímavá a i po dlhom čase je na čo pozerať :-)

Rukoväť vychádzkovej palice je dokonalo jemná na povrchu a tým pádom máte úchop veľmi príjemný pričom potešíte nasýtite bezpochyby i svoj zrak, pretože vaša budúca vychádzková palica má rukoväť vyrobenú z výberového, osobitne a výhradne pre túto palicu vybraného sicílskeho olivového dreva, ktoré je viac než unikátne svojou nenapodobiteľnou textúrou, sfarbením z hnedo žltej až do krémovo zlatej farby.

Oliva má jednú veľmi zaujímavú vlastnosť a tou je, že časom, teda rokmi nadobúda na výraznosti vlákien a atraktivite celkovej textúry/kresby dreva.

Oliva reaguje na zvýšenú vlhkosť a teplotu po čase tak, že stmavne a ukáže všetku svoju krásu ešte viac, pričom v tomto stave je absolútne nádherná.

Každá jedna kontúra v kresbe dreva nadobudne výraznejší efekt a to je na tom to pekné, že palička síce starne s nositeľom, no platí staré známe, že tak ako človek nadobúda skúsenosti a stáva sa múdrejším, tak i táto vychádzková palica vekom naberá iné farebné odtiene, ktoré sú veľmi pekné a bezpochyby atraktívne.

Proste oliva má úžasné čaro, má príbeh, je tajuplná, má nenapodobiteľne krásnu vôňu a nepochybujeme o tom , že si vás získa rovnako ako i nás.

Javorové drevo bolo použité na nosnú časť vychádzkovej palice a ide o krásne, tvrdé a húževnaté javorové drevo so zaujímavou, veľmi výraznou textúrou, sfarbením a vďaka plameňom pri opaľovaní dreva nadobudlo telo/tyč palice krásne sfarbenie, respektíve odtieň a ako celok to dokonalo ladí s olivovým drevom.

Francúzsky dizajnéri a majstri svojho remesla evidentne zapájajú pri práci nie len prax, zmysli, ale najmä srdce.

Čo a aké tajomstvo ešte pred nami táto skvostná vychádzková palica ukrýva?

Už z názvu je to jasné :-D

Keď trhnete rukoväťou, tak že sa budete snažiť ju proste vytiahnuť z lôžka tela vychádzkovej palice, tak zrazu uzriete v ruke olivovú rukoväť s ručne vyhotovenou a vo vysokej kvalite prevedenia vyrobenú ukážkovú vývrtku na víno, ktorú lemuje mosadzný prstenec o vysokom lesku.

Súčasťou tejto luxusnej palice je kvalitné textilné púzdro, ktoré je v čiernom farebnom prevedení a je možné ho zaviazať dvomi šnúrkami čím sa púzdro uzavrie...

Takže prajeme veľa kilometrov s touto unikátnou pomocníčkou s tajomstvom vo vnútri :-)

 

Luxusná vychádzková palica z olivového a javorového dreva so skrytou vývrtkou na víno.