Naposledy zobrazené

phone

 SUPERNOŽE
 
               Vajnorská 24  Bratislava

phone

OTVÁRACIE HODINY            Ut-Št: 10:00-17:00

Pi: 10:00-15:00

Obed prestávka

12.00 - 12.30


email

EMAIL

              info@supernoze.sk


phone

ZAVOLAJTE NÁM


                       0910 705 507

 

DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe aspoň 130 €
 
NAJLEPŠIE NOŽE
Ponúkame najlepšie nože na Slovensku

 

 

 

 

Vychádzková palica XXL - celodrevená v prevedení opalovaný buk

Exkluzívne

Vychádzková palica XXL - celodrevená v prevedení opalovaný buk je bezkonkurenčná vychádzková palica vo svojej triede/kategórii!!!

Pýtate sa prečo? Odpoveď je jednoduchá... Jednoznačne kvôli úcty hodnej maximálnej nosnosti konkrétneho užívateľa a reč je o nosnosti vo výške 150 kg!!!

Kód produktu: 2136xxl
Výrobca: FAYET CANNES 1909
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: skladom +3
Cena bez DPH: 58.33
70.00
ks

Vychádzková palica XXL - celodrevená v prevedení opalovaný buk je bezkonkurenčná vychádzková palica vo svojej triede/kategórii!!!

Pýtate sa prečo? Odpoveď je jednoduchá... Jednoznačne kvôli úcty hodnej maximálnej nosnosti konkrétneho užívateľa a reč je o nosnosti vo výške 150 kg!!!

Vychádzková palica XXL - celodrevená v prevedení opalovaný buk je vychádzková palica, ktorá je vyrobená iba z jedného druhu dreva a je krásnou nostalgiou a môže potešiť nejedného pána ako forma daru...

Jedná sa o drevo materiál, konkrétne bukové drevo, ktoré je tvrdé a opalované nad plameňom tak, aby bola dosiahnutá finálna úprava, ktorú vidíte na ilustračnej fotke.

Rodinná firma, ktorú prinášame na náš trh je jednoznačne unikátom vo svojej kategórii.

Veľkou výhodou vychádzkovej palice je jej nízka hmotnosť - 450 g s maximálnou nosnosťou užívateľa 150 kg, takže ak vážite nad 150 kg, tak táto palica nie je vhodná pre vás a treba sa radšej pozrieť na kompozitné materiály.

Textúra a farebnosť bukového, ohňom upravovaného dreva je na TOP úrovni :-)

Prídu si na svoje všetci páni, gentlemani, milovníci turistiky, ľudia s problémom s chrbticou a celkovo s pohybovým aparátom...

Táto palica je taktiež istá forma elegancie pre zrelších a rokmi skúsenejších pánov, ktorý si na elegancii a nostalgii zakladajú.

Milé manželky, dcéry a švagriné, práve máte výnimočnú možnosť spraviť veľkú radosť darčekom vášmu manželovi, oteckovi, starému otcovi či priateľovi.

Ďalšia veľká výhoda palice je, že si ju môžete ľubovolne skrátiť na požadovanú dĺžku a tešiť sa tak z vychádzkovej palice na mieru.

Ulahoďte svojmu oku a uspokojte boľavý chrbát oporou a vykročte vpred ako gentleman s krásnou drevenou nádherou.

Vychádzková palica je ukončená gumovou pätkou, takže k dotyku so zemou/podlahou drevo nikdy nedôjde a po rokoch ak by ste poškodili gumovú pätku, tak nie je problém u nás zakúpiť novú a znovu brázdiť ulicami s novou bukovo fešandou :-)

Pochopiteľne okrem povrchovej úpravy plameňom je povrchová úprava za pomoci hnedého moridla, aby sa zvýraznilo samotné opálenie dreva a textúra.

Vychádzková palica XXL s nosnosťou užívateľa až 150 kg je vyrobená z opalovaného bukového dreva.