phone    OTVÁRACIE HODINY 

Pozor zmena!!

Predajňa je od 1.6.2022 zrušená!  E-shop stále funguje a bude konečne po 2 rokoch nový a ako ste boli všetci zvyknutí  a ešte lepší. Potrebné informácie získate na čísle

0910 705 507

od 10:00 do 16:00.

www.supernoze.sk

 


email

EMAIL

supernozebratislava@gmail.com


phone

ZAVOLAJTE NÁM


0910 705 507

 

DOPRAVA ZADARMO v rámci SLovenskéj Republiky.
Pri nákupe aspoň 90 €
NAJLEPŠIE NOŽE
Ponúkame najlepšie nože na Slovenskuhttps://supernoze.sk/noviky/c187

 

 

TABUĽKA OCELÍ

 

 

 

 

 

 

Vychádzková palica XXL - celodrevená v prevedení opalovaný buk

Exkluzívne

Vychádzková palica XXL - celodrevená v prevedení opalovaný buk je bezkonkurenčná vychádzková palica vo svojej triede/kategórii!!!

Výrobca: FAYET CANNES 1909
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 2136xxl
Dostupnosť: 1 až 3 týždne
Cena bez DPH: 58.33
70.00 ks

Vychádzková palica XXL - celodrevená v prevedení opalovaný buk je bezkonkurenčná vychádzková palica vo svojej triede/kategórii!!!

Pýtate sa prečo? Odpoveď je jednoduchá... Jednoznačne kvôli úcty hodnej maximálnej nosnosti konkrétneho užívateľa a reč je o nosnosti vo výške 150 kg!!!

Vychádzková palica XXL - celodrevená v prevedení opalovaný buk je vychádzková palica, ktorá je vyrobená iba z jedného druhu dreva a je krásnou nostalgiou a môže potešiť nejedného pána ako forma daru...

Jedná sa o drevo materiál, konkrétne bukové drevo, ktoré je tvrdé a opalované nad plameňom tak, aby bola dosiahnutá finálna úprava, ktorú vidíte na ilustračnej fotke.

Rodinná firma, ktorú prinášame na náš trh je jednoznačne unikátom vo svojej kategórii.

Veľkou výhodou vychádzkovej palice je jej nízka hmotnosť - 450 g s maximálnou nosnosťou užívateľa 150 kg, takže ak vážite nad 150 kg, tak táto palica nie je vhodná pre vás a treba sa radšej pozrieť na kompozitné materiály.

Textúra a farebnosť bukového, ohňom upravovaného dreva je na TOP úrovni :-)

Prídu si na svoje všetci páni, gentlemani, milovníci turistiky, ľudia s problémom s chrbticou a celkovo s pohybovým aparátom...

Táto palica je taktiež istá forma elegancie pre zrelších a rokmi skúsenejších pánov, ktorý si na elegancii a nostalgii zakladajú.

Milé manželky, dcéry a švagriné, práve máte výnimočnú možnosť spraviť veľkú radosť darčekom vášmu manželovi, oteckovi, starému otcovi či priateľovi.

Ďalšia veľká výhoda palice je, že si ju môžete ľubovolne skrátiť na požadovanú dĺžku a tešiť sa tak z vychádzkovej palice na mieru.

Ulahoďte svojmu oku a uspokojte boľavý chrbát oporou a vykročte vpred ako gentleman s krásnou drevenou nádherou.

Vychádzková palica je ukončená gumovou pätkou, takže k dotyku so zemou/podlahou drevo nikdy nedôjde a po rokoch ak by ste poškodili gumovú pätku, tak nie je problém u nás zakúpiť novú a znovu brázdiť ulicami s novou bukovo fešandou :-)

Pochopiteľne okrem povrchovej úpravy plameňom je povrchová úprava za pomoci hnedého moridla, aby sa zvýraznilo samotné opálenie dreva a textúra.

Vychádzková palica XXL s nosnosťou užívateľa až 150 kg je vyrobená z opalovaného bukového dreva.