Naposledy zobrazené

phone

 SUPERNOŽE
 
               Vajnorská 24  Bratislava

phone

OTVÁRACIE HODINY            Ut-Št: 10:00-17:00

Pi: 10:00-15:00

Obed prestávka

12.00 - 12.30


email

EMAIL

              info@supernoze.sk


phone

ZAVOLAJTE NÁM


                       0910 705 507

 

DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe aspoň 130 €
 
NAJLEPŠIE NOŽE
Ponúkame najlepšie nože na Slovensku

 

 

 

 

Vychádzková palica z jaseňového dreva - unikátne modré prevedenie

Exkluzívne

Vychádzková palica z jaseňového dreva v unikátnom modrom prevedení je jedno unikátne a absolútne luxusné dielo, ktoré predstavuje celodrevenú vychádzkovú palicu, ktorá je krásnou nostalgiou a môže potešiť nejedného pána ako forma daru...

Kód produktu: 2167
Výrobca: FAYET CANNES 1909
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: skladom +1
Cena bez DPH: 37.50
45.00
ks

Vychádzková palica z jaseňového dreva v unikátnom modrom prevedení je jedno unikátne a absolútne luxusné dielo, ktoré predstavuje celodrevenú vychádzkovú palicu, ktorá je krásnou nostalgiou a môže potešiť nejedného pána ako forma daru...

Jedná sa o drevo materiál, konkrétne jaseňové drevo, ktoré je tvrdé, húževnaté a svojou nezameniteľnou textúrou nádherné.

Rodinná firma, ktorú prinášame na náš trh je jednoznačne unikátom vo svojej kategórii.

Veľkou výhodou vychádzkovej palice je jej nízka hmotnosť - 240 g s maximálnou nosnosťou užívateľa 100 kg, takže ak vážite nad 100 kg, tak táto palica nie je vhodná pre vás a treba sa radšej pozrieť na kompozitné materiály.

Textúra, húževnatosť a tvrdosť jaseňového dreva je na TOP úrovni a tieto výnimočné vlastnosti dreva sa veľmi často využívajú v lukostreľbe a na výrobu veľmi kvalitných lukov :-)

Prídu si na svoje všetci páni, gentlemani, milovníci turistiky, ľudia s problémom s chrbticou a celkovo s pohybovým aparátom...

Táto palica je taktiež istá forma elegancie pre zrelších a rokmi skúsenejších pánov, ktorý si na elegancii a nostalgii zakladajú.

Milé manželky, dcéry a švagriné, práve máte výnimočnú možnosť spraviť veľkú radosť darčekom vášmu manželovi, oteckovi, starému otcovi či priateľovi.

Ďalšia veľká výhoda palice je, že si ju môžete ľubovolne skrátiť na požadovanú dĺžku a tešiť sa tak z vychádzkovej palice na mieru.

Ulahoďte svojmu oku a uspokojte boľavý chrbát oporou a vykročte vpred ako gentleman s krásnou drevenou nádherou.

Vychádzková palica je ukončená gumovou pätkou, takže k dotyku so zemou/podlahou drevo nikdy nedôjde a po rokoch ak by ste poškodili gumovú pätku, tak nie je problém u nás zakúpiť novú a znovu brázdiť ulicami s novou jaseňovou fešandou :-)

Vychádzková palica vyrobená z húževnatého a odolného jaseňového dreva, ktoré je v modrom prevedení.