Naposledy zobrazené

phone

 SUPERNOŽE
 
               Vajnorská 24  Bratislava

phone

OTVÁRACIE HODINY            Ut-Št: 10:00-17:00

Pi: 10:00-15:00

Obed prestávka

12.00 - 12.30


email

EMAIL

              info@supernoze.sk


phone

ZAVOLAJTE NÁM


                       0910 705 507

 

DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe aspoň 130 €
 
NAJLEPŠIE NOŽE
Ponúkame najlepšie nože na Slovensku

 

 

Vychádzková palica - ZAJAC

Exkluzívne

Francúzsky výrobca FAYET CANNES 1909 je rodinná firma, ktorá vyrába absolútne luxusné vychádzkové palice s jedinečným dizajnom a veľmi vysokou kvalitou.

Kód produktu: 2239
Výrobca: FAYET CANNES 1909
Záručná doba: 2 roky
Dostupnosť: skladom +1
Cena bez DPH: 58.33
70.00
ks

Toto unikátne a krásne doslova umelecké dielo je spojením kvality, funkčnosti, noblesy, elegancie a predovšetkým praktického využitia.

Francúzsky výrobca FAYET CANNES 1909 je rodinná firma, ktorá vyrába absolútne luxusné vychádzkové palice s jedinečným dizajnom a veľmi vysokou kvalitou.

Sme radi, že sa nám darí pre vás prinášať takéto exkluzívne veci pričom spájame kvalitu s umením.

Teraz si priblížime konkrétny model vychádzkovej palice a jeho materiály...

Rukoväť je vyrobená zo špeciálnej živice, ktorá je vyhotovená absolútne autenticky tak, aby znázorňovala zajačiu hlavu čo najreálnejšie.

Prídu si na svoje turisti, nadšenci takýchto vychádzkových palíc, napokon i poľovníci a v neposlednom rade i milovníci zvierat.

Takže nádherná rukoväť je v prevedení zajačej hlavy, ktorá je v tmavohnedom farebnom prevedení a drží sa doslova famózne.

Dôraz sa kladie na vysoké detaily a dokonalú anatómiu!

Telo palice, alebo inak povedané nosná tyč je vyrobená z dreveného materiálu, konkrétne z bukového dreva, ktoré je tvrdé, pružné a húževnaté...

Je dôležité vedieť kvality a vlastnosti tohto diela, aby človek vedel čo má v ruke :-)

Farebné prevedenie dreva je tmavo hnedé a dokonalo dotvára celkoví finálny dojem, za ktorým sú špičkový francúzsky dizajnéri.

Váha, hmotnosť vychádzkovej palice je iba 370 g a maximálna nosnosť užívateľa je do 100 kg, takže ak je vaša telesná hmotnosť vyššia ako 100 kg, tak je veľkým rizikom túto palicu zakúpiť, pretože v takomto prípade záruky reklamáciu neuznáme, pretože neboli dodržané výrobcom určené podmienky vo vzťahu k preťaženiu materiálov.

Nemaľujme, ale čerta na stenu... Ak ste v limite do 100 kg, tak vám nič nehrozí a vaša vychádzková palica bude palicou ako sa vraví roky rokúce :-)

Táto vychádzková palica je dodávaná v rôznych dĺžkach niekedy i okolo jedného metra a to z prostého dôvodu, pričom štandardná dĺžka a rozmer je 97 cm.

Je to kvôli tomu, že vychádzkovú palicu je možné skrátiť podľa vlastných potrieb a ulahodiť si tak výškou na mieru.

Takže čo dodať?

Z našej strany bolo povedané všetko, už je to iba o sile vašej emócie či potrebe mať palicu na základe problémov s pohybovým ústrojenstvom/aparátom...

Palicu vrelo doporučujeme :-)

Dodatočná a veľmi dôležitá informácia na záver je, že táto konkrétna vychádzková palica neobsahuje skryté ostrie a tým pádom je bez čepele vo vnútri.

Jedná sa o klasickú vychádzkovú palicu s vysokou mierou elegancie!

Vychádzková palica z bukového dreva so živicovou podobizňou zajaca pre gentlemanov a poľovníkov.